úvod > novinky > Veletrh PRINT2018 a ocenění pro LAKE IMAGE, PITNEY BOWES a BLUECREST

Veletrh PRINT®2018 a ocenění pro LAKE IMAGE, PITNEY BOWES a BLUECREST

PRINT® je mezinárodní veletrh tiskových, kontrolních a komunikačních technologií, kde svá nejnovější řešení prezentují přední technologické společnosti jako HP, CANON, XEROX, Pitney Bowes atd.

V rámci veletrhu je nejinovativnějším novým nebo aktualizovaným produktům či řešením pořadatelem, společností APTechSM, udělováno prestižní ocenění RED HOT Technology Award.

Letošní ročník byl z pohledu našich partnerů zvlášť vydařený:

V kategorii Color Management, Prepress & Pre-media bylo oceněno kontrolní řešení DISCOVERYPharmaPQ od společnosti LAKE IMAGE.

Jedná se o systém, který zajišťuje komplexní kontrolu a ověření kvality tisku ve farmaceutickém průmyslu. Systém je schopen pomocí vysoce výkonného řádkového snímání automaticky sledovat a detekovat chyby při tisku etiket či obalů. Je tak výkonným, ale zároveň jednoduše použitelným nástrojem pro čtení a ověření OCR kódů, čárových kódů (1D / 2D), sériových čísel nebo čísel šarží. Tím je zajištěna jejich přítomnost, čitelnost a validnost pro přihlášení do databáze.


V kategorii Imprinting, Mailing, Shipping & Fulfillment byl oceněn systém kontroly SecureCAPTURE™ od společnosti Pitney Bowes.

Verifikační technologie zajišťující přesnost a bezpečnost při zpracování listovních zásilek obálkovacími linkami řady Relay™.

Ve stejné kategorii se dostalo ocenění i analytickému řešení Clarity™ od společnosti Bluecrest (dříve Pitney Bowes).

Inteligentnímu nástroji, který posuzuje interakci mezi obálkovacím strojem, úlohou a operátorem, díky čemuž dokáže optimalizovat pracovní postupy. Nalezněte příčiny provozních problémů, řiďte se doporučeními, jak je odstranit a zvyšte tak efektivitu a produktivitu.


V kategorii Workflow Automation Systems byl oceněn softwarový nástroj pro řízení a úpravu tiskových streamů P/I™ Output Manager od společnosti Bluecrest (dříve Pitney Bowes).


Všechny oceněné produkty naleznete zde

CHCETE VĚDĚT VÍC?