úvod > software

Řešení SW:

Dovedete si představit, že by se společnosti nebo státní organizace obešly bez dokumentů a dat, s nimiž pracují? Těžko, avšak doba se mění, digitální věk přináší nové a nové výzvy, komunikace se zákazníkem musí být rychlejší a personalizovaná, dokumenty interaktivní a snadno archivovatelné.  Základem všeho je software, který pomáhá dokumenty tvořit a spravovat. Naším posláním je zpracování hromadné komunikace v komplexní podobě a proto vám nabízíme širokou škálu softwarových řešení pro subjekty různých velikostí i potřeb. 

ŘEŠENÍ PRECISELY

ŘEŠENÍ CRAWFORD

ŘEŠENÍ BLUECREST

ŘEŠENÍ FLEXSYSTEMS

ŘEŠENÍ PRECISELY

ŘEŠENÍ CRAWFORD

ŘEŠENÍ BLUECREST

ŘEŠENÍ FLEXSYSTEMS

Řešení Precisely

Softwarové řešení našeho nejvýznamnějšího partnera – společnosti Precisely - pokrývá velmi širokou oblast řízení komunikace se zákazníky. Ta zahrnuje například interaktivní personalizovanou komunikaci, řízení tiskové a elektronické komunikace, pokročilé vytěžování zákaznických dat a kontaktů, elektronickou archivaci dokumentů, procesní automatizaci, marketingové analýzy a mnoho dalšího. Rádi Vám poskytneme bližší informace na základě vašich potřeb či poptávky.

EngageOne Compose

Personalizovaná multikanálová komunikace v reálném čase (online a interaktivní tisky) nebo pomocí dávkové generace (tiskové řešení).

EngageOne® Video

Personalizované interaktivní video

EngageOne® Converse

Vytvořte a spravujte komunikační chatboty

EngageOne® Communicate

Rychlá a jednoduchá tvorba responsivní digitální komunikace

Řešení Crawford

Již bezmála 25 let jsou produkty Crawford Tech. hybnou silou vysoce hodnotných a velkoobjemových dokumentů mnoha předních světových organizací. Inovační řešení, nezávislost na platformě a špičkový výkon jsou důvodem proč se více než 1 800 společností z celého světa spoléhá na Crawford Technologies. V jednotlivých produktech se odrážejí rozsáhlé odborné znalosti technologií v oblasti podnikových výstupů, zpracování dokumentů a správy informací. Objevte výhody našich řešení, které se pyšní řadou ocenění, i Vy.

DOCUMENT ACCESSIBILITY

CONTENT SERVICES

ENTERPRISE OUTPUT MANAGEMENT

Řešení BlueCrest

Softwarová řešení společnosti BlueCrest (dříve Pitney Bowes) Vám přináší vyšší provozní efektivitu a produktivitu.

Output Manager

Řízení tisku a jeho transformace v reálném čase „Any-to-Any“

Řešení FlexSystems

Software od společnosti FlexSystems umí pracovat se vstupními daty různých formátů, navrhne jednoduchý design požadovaných dokumentů a následně je i vytiskne.