úvod > novinky > Představení nových balicích technologií

Představení nových balicích technologií

Nové výzvy žádají si nových způsobů řešení. Žijeme v době, kdy z prefixu NEJ stal se jakýsi standard – všechno je největší, nejrychlejší, nejvýkonnější a nejvýhodnější…ale je tomu skutečně tak? Nebo je to jen způsob, jak z mědi udělat zlato a z vody víno?:-) Oprosťme se od líbivých slov a nechme promluvit čísla:

CMC

0
založení firmy

0
pionýr v 3D packagingu

0+
instalovaných systémů Cartonwrap

0
leader v 3D packagingu

0+
zaregistrovaných patentů

0+
celkový počet instalací

0
cen za inovaci v uplynulých 5ti letech

0/7
servis a podpora díky lokálním partnerům

….v případě CMC je tak označení NEJ v mnoha ohledech na místě a zájem o jejich technologie to jen potvrzuje. Za zmínku určitě stojí systém Cartonwrap z něhož se od roku 2013, kdy spatřil světlo světa, stal fenomém a postupem času tlukoucí srdce skladové logistiky řady společností od divokého západu po říši středu. Je to velký závazek, ale rovněž motivace do další práce, protože udržet se na vrcholu vyžaduje neustále zdokonalování se.
My v Xertecu jsme náležitě hrdí, že tyto unikátní technologie můžeme přiblížit i vám, našim zákazníkům v České republice a na Slovensku.
V reakci na aktuální trendy v oblasti balení, jako jsou efektivita, bezpečnost, odpovědnosti vůči ŽP, unboxing a požadavky zákazníků z celého světa byly v nedávné době na trh uvedeny nové technologie, které mají za cíl uspokojit potřeby napříč společnostmi, bez ohledu na jejich velikost či zaměření (logistika, průmysl…). 
Buďte o krok dál a vstupte do budoucnosti…my jsme připraveni a co Vy? Tvořte budoucnost, s námi…

Balení do kartonu

Genesys

Balení do kartonu

EasyBox

Balení do papíru

Paper-PRO

CHCETE VĚDĚT VÍC?