úvod > hardware > personalizace > Řešení od DJM

Řešení od DJM:

Poskytujeme průmyslová tisková řešení pro oblasti jako jsou Direct Mail, Self-Mailers, Loyalty programs, Packaging, Lottery & Gaming, Coding & Marking a Labelling & Addressing. Tiskové moduly lze integrovat do stávajícího workflow nebo jej využívat samostatně, dle potřeby. Díky široké škále tiskových hlav a inkoustů si naše technologie poradí s velkým množstvím podkladů v mnoha tvarech a velikostech. Spolupráce s předními výrobci v oboru jako jsou Hewlett Packard a Fujifilm Dimatix. Získejte konkurenční výhodu, personalizujte. 

Direct mail

Přidaná hodnota pro vaše zásilky? Personalizovaná obálka s cílenou reklamou oslovuje více zákazníků a přináší nové obchodní příležitosti.

Self-Mailers

Cenově dostupné self-mailers díky efektivní inline personalizaci s proměnlivým tiskem dat. 

Loyalty programs

Realizujte kreativní personalizované věrnostní programy. Naše inkjetová řešení Vám přináší flexibilitu, rychlost a spolehlivost.

Packaging

Obal je důležitější než kdy jindy, atraktivní balení zvyšuje prodeje. Optimalizujte vaší komunikaci se zákazníkem a přidejte tak produktům komerční hodnotu.

Lottery & gaming

Zajištění integrity vstupenek a losů vyžaduje množství technologií, jako jsou speciální podklady, inkousty, mikrotext i variabilní data. 

Coding & marking

Kódování a značení obalů zajišťuje jejich bezpečnost a sledovatelnost. Pro dodržení konzistentní kvality je nutná pečlivá analýza a volba správné technologie.

Labelling

Naše inkoustová řešení Vám pomohou zkrátit dobu uvedení na trh a vytvořit komplexní a vzrušující řešení štítků pro náročného zákazníka.

Addressing

Obrázky a personalizované zprávy vytištěné na obálce ve vysoké kvalitě a rychlosti pomáhají zvýšit počet zákazníků.

Aplikační schéma:
Tiskové moduly HP:

Zaujala Vás tato sekce?

Připravíme Vám řešení na míru