úvod > reference > Mail Step

Balící linky CartonWrap a BubbleWrapper

Mail Step

Mail Step a.s. společnost s dlouholetou tradicí v oblasti kompletace dokumentů, balení tiskovin, digitálního tisku a fulfillmentu. Přes 20 let zkušeností = 620 miliónů zpracovaných listovních zásilek, 1,25 miliardy zkopletovaných tiskovin a 38 miliónů odeslaných balíků. Profesionální přístup, nejmodernější technologie, bezpečnost, ideální poloha a osobní přístup jsou zárukou těch nejlepších služeb. 

V roce 2015 se společnost Mail Step rozhodla využít svých letitých zkušeností a technologií a vstoupila do světa e-commerce, prostřednictvím služby Mail Stage začala nabízet kompletní logistický servis pro eshopy – tzv. fulfillment. A z odstupem čtyř let se potvrdilo, že se jednalo o rozhodnutí strategické, tento segment dnes tvoří více jak 50% obratu společnosti a podíl se stále zvyšuje.  

Růst se však neobejde bez vize a jí odpovídajících investic, v logistice to platí dvojnásob a toho jsou si v Mail Stepu vědomi. Nároky eshopů na službu Mail Stage rostou ruku v ruce se zvyšujícím se očekáváním zákazníků vůči eshopům – cena, rychlost, bezpečnost a přidaná hodnota jsou bezesporu důležitými faktory pro uchování si loajality zákazníka v silném konkurenčním prostředí. Poskytovat logistické služby na nejvyšší úrovni tak lze jen za pomocí nejmodernějších technologií. Zaskladnit, vychystat, přepravit, zkonsolidovat, zabalit a roztřídit, vše just-in-time, nedostatek pracovních sil a rostoucí mzdové náklady naproti tomu – důvody, proč se v Mail Stepu vydali cestou automatizace.

Najít potřebné technologie, zapadající do navrženého workflow a splňující přísné požadavky, však nebylo snadné. O to větší cítíme závazek, že v oblasti automatizace balení odchozích zásilek, se Mail Step rozhodl pro naše systémy CartonWrap a BubbleWrapper.

Instalace těchto unikátních linek proběhla v roce 2018 a díky časosběrnému videu můžete do jejího zákulisí nahlédnout i Vy. 

Přesné a bezpečné obaly s konkurenční výhodou adresné personifikace, zvýšená provozní efektivita, snížená závislost na nekvalifikované pracovní síle a skladové plochy jsou přednosti, které Mail Stepu zajišťují náskok před konkurencí.

www.mailstep.cz