Systémy pro výrobu brožur a katologů

Komerční tisk

Nabízíme technicky nejvyspělejší systémy povznášející oblast komerčního tisku na vyšší úroveň. Osvědčené a ekonomicky přívětivé technologie zajišťující plnou automatizaci pracovního postupu.

APLIKAČNÍ PŘÍKLADY:

Systémy pro výrobu brožur a katologů

Komerční tisk

Nabízíme technicky nejvyspělejší systémy povznášející oblast komerčního tisku na vyšší úroveň. Osvědčené a ekonomicky přívětivé technologie zajišťující plnou automatizaci pracovního postupu.

APLIKAČNÍ PŘÍKLADY:

Brožury a letáky

Stack 2320 ideálním řešením pro zpracování role papíru – Cut & Stack – instalace off-line nebo in-line s vysokorychlostními tiskovými systémy. Pro speciální aplikace s odtrhávacími kupony lze přidat dynamický Perforátor TC 1550 PLUS s volitelnými děrovacími jednotkami. Pro podporu velkoformátových papírů mohou být hotové výrobky stohovány přímo na paletách vysokozdvižného stohovače h10. Pro produkci brožur může být stohovač Stack 2320 připojen in-line k zařízením třetích stran.

Noviny

Digitálně vytištěné noviny mohou být řezány, stohovány a složeny pomocí inteligentní a úsporné dokončovací linky NewsReady. Tento systém je jedinečně flexibilní a snadno přechází z výroby novin na standardní, neskládaný i skládaný výstup, což umožňuje uživatelům využít jejich investice v různých aplikacích.

Katalogy & Manuály

Systém Libra One je možný využít pro výrobu katalogů a manuálů a je k dispozici ve verzích web i cut-sheet. Vysoká variabilita, jeden produkt se může lišit od dalšího v jakémkoliv rozměru.

Knižní bloky

Hotové knižní bloky s různými typy obálek (měkká, skládaná a s koncovými listy) mohou být vázány automatizovanou výrobní linkou dosahující rychlosti až 800 knih / hod.

Šekové knížky

Šekové knížky s páskovou vazbou a / nebo šitím lze snadno vyrobit pomocí systémů BMS 100, 200 nebo 400.

Stack 2320 archový sklad

Vysoce výkonné řezání a stohování, bezkonkurenční spolehlivost i při nepřetržitém tisku. Řešení Cut & Stack nabízejí 1-up2-up nebo 3-up režimy stohování při dynamickém řezání, rychlostí až 180 m/min. 
Systémy obsahují technologii Smooth-Web, jedná se o nejnovější generace synchronizačních modulů, které zajišťují šetrnou a spolehlivou manipulaci i s velmi lehkými papíry.

Na příklad Cutter c23 s duálním rotačním nožem umí jednoduché nebo variabilní dvojité řezání při tisku na spad. Stacker s20 nabízí spolehlivé a cenově výhodné zpracování většiny aplikací, oproti tomu Stacker s30 se vyznačuje vyšší rychlostí provozu a možností zpracování papírů s nízkou gramáží. 
Stack 2320 pak může být přes Feeder 568 připojen k finisherům třetích stran. Zároveň nabízí možnost střídavého výstupu – stohy pro off-line zpracování nebo in-line výstup do binderu.

Vysokokapacitní stohovač

Stohovač H10 pro dokončovací linku Cutter c2X, umožňuje akumulovat listy o rozměrech až 520 x 720 mm či 520 x 1000 mm (v závislosti na vybrané verzi) ve stozích až 700 mm vysokých. Shromažďujte jednotlivé listy na transportní vozík nebo na paletu. Stohovač umožňuje nepřetržitý provoz a obsluha je upozorněna, jakmile je dosaženo maximální výšky. Vysunou se vyrovnávací vidlice a začne se stohovat nový stoh, mezitím obsluha odstraní celý stoh a načte nový vozík / paletu.

s dynamickým perforátorem TC 1550 HS

Perforator TC 1550 HS vytváří horizontální a vertikální perforace on Demand a nabízí možnosti statického (pinfeed) i dynamického děrování pro výrobu uživatelsky přívětivých dokumentů pro vaše zákazníky.

Řadu HS lze upgradovat na dva perforační nože, min. rozměr horizontální perforace tak zkrátíte téměř na polovinu, při zachování dané rychlosti. Řízení procesu pomocí 2D (Datamatrix) i 1D barcodů či OMR. Až 89 předprogramovaných perforačních vzorů.

Konfigurace se dvěma, čtyřmi nebo šesti horizontálními a vertikálními perforačními zařízeními, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. TC 1550 HS je vybaven automatickou detekcí délky stránky a automatickou synchronizací po prázdném papíru. 

Cut & Stack řešení pro digitálně tištěné noviny

Jednoduchý, spolehlivý a ekonomicky výhodný systém NewsReady vám zefektivní pracovní postup a nabídne větší variabilitu ve zpracování digitálně tištěných novin. In-line řešení pro web tiskové systémy, jehož výsledkem jsou úhledné, perfektně složené, noviny či brožury (až do tloušťky 24 listů – 96 stran), jenž jsou řazeny na výstupním dopravníku. Rychlost až 100 m/min. Systém se sestává z těchto modulů: Unwinder 550, Buffer b12, Cutter TC 7000 HS, Akumulátor TC 1007 L, skládačka a výstupní dopravník.

Patentované konstrukční řešení, dynamická změna (on-the-fly) způsobu perforace (horizontální i vertikální), proměnlivá délka řezu a skladu, podpora smíšených způsobů vyřazování na roli s dynamickou změnou (on-the-fly) z 2-up na 3-up, vše plně automatizované a rychlé, poznejte i Vy výhody systému Libra One.
Díky další jedinečné vlastnosti jsou minimalizovány odpadní stránky a to zmenšením velikosti posledního archu. V závislosti na počtu stránek každé knihy mohou být poslední archy zkráceny na délku 8 stranných (2-up) a 12-stranných (3-up) signatur, což minimalizuje počet bílých stránek na konci každé knihy.

knihy, jedna za druhou

Libra One je plně automatizovaný systém pro výrobu lepených knižních bloků z role (šířky až 500 mm), potištěné 2-up a 3-up (signatury 12 a 18) pro následnou vazbu. Může pracovat in-line s tiskovými systémy nebo off-line, rychlostí až 130 m/min.
Každý knižní blok může být složen z variabilního počtu stran, tak je zajištěna produkce bloků on Demand, tj. jejich proměnlivost ve velikosti i tloušťce.
Lepené knižní bloky jsou stohovány na offset pro snazší manipulaci a následný transport.

Patentované konstrukčního řešení, dynamická změna (on-the-fly) způsobu perforace (křižná i vertikální), proměnlivá délka řezu, sklad, podpora smíšených způsobů vyřazování na roli s dynamickou změnou (on-the-fly) z 2-up na 3-up, vše plně automatizované a rychlé, poznejte i Vy výhody unikátního řešení Libra One.
Díky další jedinečné vlastnosti jsou minimalizovány odpadní stránky a to zmenšením velikosti posledního archu. V závislosti na počtu stránek každé knihy mohou být poslední archy zkráceny na délku 8 stranných (2-up) a 12-stranných (3-up) signatur, což minimalizuje počet bílých stránek na konci každé knihy.

knihy, jedna za druhou

Libra One CS je plně integrovatelný a automatizovaný systém, který umožňuje tvorbu variabilních knih, proměnlivých v rozměru, tloušťce i způsobu vyřazování.

Vzhledem k dlouhodobě se snižujícímu průměrnému počtu knih, je Libra One CS řešením, které vám umožní flexibilní produkci, díky čemuž zvýšíte svojí konkurenceschopnost a otevřou se vám nové příležitosti.

Libra One CS umožňuje uživatelům dosáhnout nových trhů, kde jsou krátké cykly nezbytností – příručky, limitovaná vydání, publikování nových autorů, umělecké knihy, výzkumné práce, finanční zprávy a další. Maloobjemové publikace se tak stávají obchodní příležitostí nikoli překážkou.

Libra 800 je jedinečný plně automatizovaný a integrovatelný systém, který nabízí maximální variabilitu ve zpracování knih, lišících se rozměry, tloušťkou i typem obálky (měkká, měkká s klopou nebo pásková vazba). 
Díky své modulární konstrukci lze systém konfigurovat na míru vašim potřebám, může zahrnovat moduly: Variable Perfect Binder, Variable Three-Knife Trimmer a On-Demand Cover Maker.

variable Three-Knife Trimmer

Libra VT automatizuje proces řezání a ořezávání knih nezávisle na velikosti či tloušťce (on-the-fly) při rychlosti až 800 knih za hodinu, to vše bez potřeby zásahu operátora. Proces je řízen pomocí skenerů čárových kódů tištěných na každé knižní obálce. Pro poloautomatický nebo ruční provoz je k dispozici dotyková obrazovka pro zadávání dat.

Libra VT je použitelná i samostatně, své uplatnění tak může najít i v dalších oblastech dokončujícího zpracování. 

systém tvorby brožur

Systémy BMS nabízí plně automatizované zpracování širokého spektra brožur od šekových knížek přes cestovní poukázky, recepty, vstupenky, stravenky atd.

K dispozici jsou řešení na míru, která splňují široké požadavky zákazníků (vícenásobný vstup, šící jednotka, pásková vazba, stohování brožur, balicí stanice…), vše nezávisle a volitelně.

BMS 100

   1-up režim tisku
   Jeden nebo dva web cuttery
   Spony nebo očka
   Páska s tavným lepidlem

BMS 200

  2-up režim tisku
   Jeden nebo dva web cuttery
   Spony nebo očka
   Slalomový (S) nebo paralelní (P) režim
   Páska s tavným lepidlem

BMS 400

  3-up nebo 4-up režimy tisku
   Jeden web cutter nebo cut-sheet podavač
   Spony nebo očka
   Kazeta s gilotinovou čepelí
   Páska s tavným lepidlem

APLIKAČNÍ PŘÍKLADY:

KONFIGURAČNÍ PŘÍKLADY: IN-LINE ŘEŠENÍ