úvod > reference > Global Payments Europe

EngageOne

Global Payments Europe

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), jako součást celosvětové společnosti Global Payments Inc., je předním poskytovatelem služeb v oblasti platebních technologií a zajišťuje komplexní úplnou nabídku služeb a řešení a zpracování transakcí jak pro oblast vydávání karet (issuing), tak pro akceptaci karet (acquiring).  GPE je držitelem celé řady bezpečnostních certifikátů, zejména PCI DCC, MasterCard, Visa a další.
Součástí služeb v oblasti issuingu je provoz nezávislého personalizačního centra, nezávislého na dodavateli čipů nebo plastů karet. GPE zajišťuje všechny druhy personalizace jak bankovních karet, tak fleetových, věrnostních, identifikačních a dalších karet, společně se zajištěním sofistikovaných mailingových a distribučních služeb. 

V letošním roce jsme u této společnosti v provozu personalizace karet a tisku PIN úspěšně ukončili implementaci unikátního tiskového řešení EngageOne, které GPE přináší další možnosti při generování a správě dokumentů v souladu s nejnovějšími technologickými trendy a zároveň přísnými bezpečnostními standardy. Tiskové řešení EngageOne rovněž otevírá cestu k efektivnější, personalizované a konzistentní multikanálové komunikaci čímž přispívá k budování pevnějších vztahů se zákazníky.
Relevantní a interaktivní komunikace všemi moderními komunikačními kanály pomáhá zvyšovat konkurenceschopnost a zájem klientů. Transakční, personalizované a interaktivní dokumenty, prostřednictvím tisku, e-mailu, webu, hlasové komunikace nebo textových zpráv to je EngageOne.

www.globalpaymentsinc.com/cs