Balení do kartonu

Genesys

CMC GENESYS je nový inovativní balicí systém schopný v reálném čase (just-in-time) vytvářet z nekonečného vlnitého kartonu (fanfoldu) krabice na míru balenému produktu nebo skupině produktů. Spojuje výhody již osvědčených technologických řešení CartonWrap a CartonPack a zároveň přináší řadu nových patentovaných funkcionalit díky čemuž nabízí ekonomičtější provoz a kompaktnějšími rozměry při zachování stejné flexibility co do velikosti a kvality krabic.
Základem celého systému je vestavěný laserový modul, který na základě naměřených hodnot rýhuje a nařezává arch připravený z nekonečný kartonu (fanfoldu), což umožňuje vzniknout unikátní, na míru připravené krabici, která díky jedinečnému konstrukčnímu řešení automaticky fixuje obsah do ní vložený (tj. nevyžaduje předchozí konsolidaci).
Modulární konstrukce – automatické vkládání faktur, etiketování a mnoho dalšího, dle potřeb zákazníka. Logo, reklama či přání na krabici? S vestavěným inkjetem žádný problém – odlište se od konkurence, tvořte zážitky – personalizujte! Ideální obalové řešení pro vícepoložkové zásilky. 

  a základem všeho je laser…

Zaujal Vás tento produkt?

Připravíme Vám řešení na míru