FlexMail:

Flexmail je nástroj umožňující designování, generování a tisk dokumentů vysokou rychlostí. Flexmail umožňuje napojení na Vaše zdrojová data, transformování, čištění, úpravu těchto dat a následně umožňuje vytvořit návrh design výstupu a vygenerovat výstupní soubory. Jeho výhodou je dosažení vysoké rychlosti a kvality generování a tisku na libovolné tiskárně. Flexmail je snadno ovladatelný díky jeho intiuitivnímu uživatelskému rozhraní, obsahující ribbony, tipy a triky, kontextovou nápovědu a wizzardy. Velkou výhodou je v podobnosti rozhraní s velmi oblíbeným Microsoft Office, což dopomáhá k rychlé orientaci v nabídkách funkcionalit. Flexmail je k dispozici ve třech různých edicích, které pokrývají různé požadavky na funkcionalitu. Každopádně výběr z těchto tří verzí není závislý na formátech vstupních dat, požadovaném designu či požadavcích na produkci.

Basic

FlexMail Basic je řešením pro uživatele, kteří potřebují vytvářet dokumenty s textem, čárovými kódy, grafikou s využitím všech databází s výstupem na malé a středně velké tiskárny.

 

 

Advance

FlexMail Advanced nabízí možnost rozšířených funkcí např. schopnost zpracovat vstupní PDF soubor jako zdrojová data, nástroje pro správu databází, opakovanou detekci a odstranění duplicit. Designovací část podporuje variabilní grafiku, poštovní známky, duplexní tisk. Spolu s rozšířenými funkcemi tiskové produkce je perfektním nástrojem pro řešení výrobního prostředí.

Professional

FlexMail Professional umožňuje podporu všech druhů databází, pokročilých funkci tisku a generování, ovládání tiskáren produkčních linek a přidává možnost pracovat s kamerovými systémy a dopravníky. Navíc přidává možnost využití skriptování při produkci.

 

Zaujal Vás některý produkt?

Připravíme Vám řešení na míru