úvod > software > řešení precisely > EngageOne Converse

Komunikujte se zákazníky

EngageOne® Converse

EngageOne® Converse je snadno použitelný na cloudu postavený, softwarový nástroj, který v uživatelsky přívětivém webovém designeru, umožňuje uživateli vytvářet, spravovat a optimalizovat automatické komunikační asistenty – chatboty. Tyto rychlé a cenově efektivní konverzace jsou z podstaty založené na předem definovaných scénářích, díky čemuž fungují bezchybně napříč kanály a platformami – 24/7, bez nutnosti zásahu lidského operátora. Řešení pro pravidelně se opakující komunikace, které neúměrně zatěžují pracovníky call center, oddělení podpory i HR. Personalizovaná komunikace zvyšuje loajálnost klienta a přináší nový marketingový potenciál, své uplatnění si tak najde v celá řadě oblastí od pojišťovnictví přes retail po human resources. Snižte náklady na call centra, zlepšete dialog s klienty a nabídněte jim přidanou hodnotu – možnost s Vámi komunikovat v okamžik jejich potřeby – kdykoliv a odkudkoliv. Vstupte do komunikace budoucnosti.

  Víte, že až 80 % všech dotazů mířených na společnosti nebo instituce se dotýká jen asi 20 % základních témat…

Proč Converse?

  Jednoduchá integrace do: webových stránek, FACEBOOKU, MESSENGERU, SMS, hlasového asistenta a vybraných nástrojů zákaznické podpory…

Široké spektrum uplatnění:

Příklad použití (pojištění):

Dopravní nehoda?

Nahlásit pojistnou událost nebylo nikdy snazší...
  Do roku 2020 si budou zákazníci spravovat až 85 % jejich vztahu ke společnostem bez interakce s člověkem*. Jste připraveni?

* předpověď společnosti Gartner

Začněte používat Converse ještě dnes, tři kroky k interaktivní budoucnosti:

Intuitivní pracovní prostředí:

  Ke stažení:

Produktový list

 

 

 

 

Stáhnout

Zaujal Vás tento produkt?

Připravíme Vám řešení na míru