úvod > reference > Canon

Obálkovací linka MPS a FPS

Canon

Společnost Canon je předním světovým inovátorem a poskytovatelem zobrazovacích řešení. CANON CZ působí v ČR od roku 1994. Za tu dobu se stal značkou určující trendy ve všech oblastech, jímž se věnuje, vybudoval širokou síť partnerů i distributorů a vytvořil komunitu spokojených uživatelů v domácí i podnikové sféře.

Pro splnění specifických požadavků podniků existuje v rámci společnosti Canon divize Business and Information Services, která nabízí komplexní řešení, inovativní produkty a spolehlivé služby v oblastech správy tisku a řízení životního cyklu dokumentů a informací využitím digitalizace, automatizace a optimalizace firemních procesů.

Dalším významným řešením pro firmy v portfoliu Canon BIS je hromadná personalizovaná komunikace se zákazníky, která obnáší přípravu dokumentových šablon, zpracování a tisk variabilních dat. Zpracované dokumenty Canon BIS distribuuje dle preferencí koncových zákazníků jako přílohu v e-mailu nebo tiskne včetně obálkování a třídění a zasílá Českou Poštou za zvýhodněných finančních podmínek.

Se společností CANON nás pojí dlouholeté partnerství, v rámci něhož jsme divizi Canon BIS dodali dvě produkční obálkovací linky typu MPS a FPS od výrobce Pitney Bowes, které splňují nejpřísnější požadavky na produktivitu, bezpečnost a flexibilitu. Technologicky vyspělé a zároveň spolehlivé technologie s uživatelsky přívětivým prostředím dovolují Canon BIS soustředit pozornost důležitým oblastem a pružně tak reagovat na dynamicky se měnící potřeby svých klientů.

www.canon.cz