úvod > partneři

Našimi partnery jsou přední světoví výrobci a dodavatelé:

BLUECREST

BlueCrest (dříve divize DMT společnosti Pitney Bowes) je nezávislou společností s dlouholetou tradicí v oblasti tiskových, poštovních a komunikačních řešení. Disponuje nejkomplexnější řadou produkčních obálkovacích linek, systémů pro třídění balíkových i listovních zásilek včetně SW nástrojů.  

www.bluecrestinc.com

PITNEY BOWES

Globální technologická společnost Pitney Bowes vyvíjí a dodává SW řešení označované jako Customer Communications Management. Tím jsou myšleny veškeré procesy analýzou a přípravou dat počínaje, přes generaci elektronických a fyzických dokumentů a tisk. Dlouhodobě je společnost Pitney Bowes považována za vedoucí firmu v této oblasti.

www.pitneybowes.com

CMC Machinery

Společnost CMC Machinery konstruuje a vyrábí specializované systémy pro kompletaci poštovních zásilek, balení zásilek a jejich distribuci. Jedná se o inovativní, na míru šitá řešení se snadnou integraci do stávajících SW prostředí. 0d roku 1980 působí v italském Città di Castello. 

www.cmcmachinery.com

Tecnau

Společnost Tecnau nabízí kompletní portfolio produktů zaměřených na manipulaci s papírem, monitoring a dokončující zpracování pro digitální grafický průmysl. Jsme připraveni poskytovat integrovaná řešení na podporu nejširšího spektra aplikací pro transakční tisk, transpromo, direct mailing, publishing, grafic arts i book on demand. Naše technologie zvyšují produktivitu, snižují náklady na pracovní sílu i papír, zároveň však otevírají nové příležitosti – Tecnau solutions jsou skutečná řešení, která posilují oblast digitálního tisku a pomáhají Vám tisknout více za méně.

www.tecnau.com

DJM

Společnost s více než 20 lety zkušeností s aplikací průmyslových inkoustových technologií. Spolupracují s předními výrobci v oboru, jako jsou Hewlett Packard a Fujifilm Dimatix. Zkušenosti, nejnovější technologie a uživatelsky přívětivý hybridní řídící software, jsou zárukou optimálního tiskového řešení s důrazem na maximální flexibilitu a výkon.

www.djm.nl

LAKE IMAGE

Společnost Lake Image je světovým lídrem v oblasti vývoje a výroby systémů a řešení pro kontrolu kvality, ověřování dat, řízení procesů pro výrobu velkoobjemových i variabilních datových dokumentů, štítků, plastových karet, flexibilních obalů a systémů pro kontrolu kvality tiskové produkce. Společnost, založená ve Velké Británii, působí nyní po celém světě.

www.lakeimage.com

MB BAUERLE

Společnost MB Bäuerle byly založena ve městě St. Georgen v r. 1863. Více než 60 let se zabývá vývojem a výrobou strojů na kompletaci zásilek a tisků. Díky svým technologickým inovacím a patentům je na špičce v oblasti automatizace skládaní, vkládání a kompletace zásilek. 

www.mb-bauerle.de

PARCELKIOSK

ParcelKiosk je globální technologická společnost, umožňující zákazníkům posílat balíčky přesně a pohodlně. Patentovaná řešení pomáhají zákazníkům ušetřit čas a peníze tím, že zjednodušují jejich přepravní proces, což zvyšuje efektivitu a dovoluje jim věnovat se důležitějším oblastem.

www.parcelkiosk.com

Flex systems

FlexSystems je poskytovatelem poštovních a tiskových řešení v komplexní podobě, splňuje tak náročné požadavky společností, které vytvářejí nebo zpracovávají poštu pomocí libovolného typu databáze, tiskárny či obálkování. 

www.flex-systems.com