úvod > novinky > Ocenění pro řešení Tecnau Zero Speed Splicer Roll 40

Ocenění pro řešení Tecnau Zero Speed Splicer Roll 40

Společnost Tecnau se opět po roce stala držitelem významného ocenění EDP Award. V kategorii Finishing and Enhancement (Best book-on-demand postpress solution) si hlasy odborné poroty získalo řešení Zero Speed ​​Splicer Roll 40, které umožňuje automatickou výměnu vstupních a výstupních rolí u digitálních tiskových systémů bez přerušení tisku.

Prestižní ocenění je udělováno každoročně odbornou technickou komisí, která posuzuje předložené systémy podle kritérií, jako jsou inovace, kvalita, výkon a náklady. Logo EDP Awards je znakem inovace a kvality, nabízí tak nestranné doporučení těm, kteří zvažují investice do digitálních tiskových systémů.

Zero Speed ​​Roll 40 automaticky mění vstupní a výstupní role, čímž eliminuje přerušení tisku pro výměnu rolí a udržuje tak tiskárny v plné rychlosti a produktivitě. Zero Speed ​​Roll 40 zároveň umožňuje mísení různých typů papíru či šířky role, což je zvláště cenné při tisku on demand.

EDP (European Digital Press Association) je organizace, která sjednocuje 21 předních evropských časopisů s redakčním zaměřením na procesy digitálního tisku. Členové EDP svými publikacemi oslovují více než půl milionu čtenářů ve 27 zemích. Každoročním vrcholem její činnosti je udělování populárních cen EDP, které jsou významným oceněním pro nejlepší produkty roku v pěti samostatných kategoriích.

CHCETE VĚDĚT VÍC?