úvod > novinky > Ocenění pro řešení CMC Pick2Pack

Ocenění pro řešení CMC Pick2Pack

Společnost CMC obdržela za své inovativní řešení CMC Pick2Pack významné ocenění Best New Innovation 2019 udělované mezinárodní obchodní asociací MHI, která již od roku 1945 sdružuje společnosti z odvětví material handling, logistics, supply chain…(více zde).

Řešení CMC Pick2Pack posouvá automatizaci v oblasti vychystávání a balení vícepoložkových objednávek na další úroveň. CMC Pick2Pack výrazně šetří náklady na pracovní sílu i přepravu zásilek, zrychluje vychystávání / balení a snižuje spotřebu kartonu. Zvyšuje efektivitu, variabilitu a umožňuje automatizovat proces balení i vícepoložkových objednávek.

Jednotlivé položky z dané objednávky jsou pomocí robotického ramene automaticky pickovány ze CMC SmartStore nové generace. Kompletní objednávka je následně přesunuta do jí odpovídající VaryTote®, která díky své jedinečné patentované funkci nastavitelných vnitřních příček určí rozměr každého boxu. Následuje systém CMC CartonPack, který vloží fakturu, objednávku zabalí a box opatří příslušným přepravním štítkem.

Budoucnost je blíž než si myslíte, naše technologie jsou připravené a co Vy? Tvořte budoucnost, s námi…

 

CHCETE VĚDĚT VÍC?