úvod > o nás

Kdo jsme a jak se s námi spojíte:

O společnosti

V roce 1991 byla založena společnost XERTEC Praha spol. s r.o., která se v listopadu 2006 transformovala do stávající společnosti XERTEC a.s. V současné době jsme stoprocentně českou společností se základním kapitálem 15 milionů korun. Od počátku historie společnosti se specializujeme na dodávku na míru připravených hardwarových a softwarových řešeních pro automatizované zpracování dokumentů, zásilek a komunikace celkově. Našimi partnery jsou nejvýznamnější firmy v oboru. Zajištujeme záruční i pozáruční servis, konsultace a podporu. 

Vize

Posláním naší společnosti je poskytování technologií a komplexních řešení v oblasti  zpracování hromadné komunikace. Zákazníkům představujeme nové oborové trendy a pomáháme jim s jejich praktickým využitím v lokálním prostředí. Využitím moderních technologií poskytujeme našim zákazníkům kvalitní služby.

Chceme být významným dodavatelem a partnerem ve všech klíčových oblastech, kterým se věnujeme. Pro naše zákazníky chceme být symbolem spolehlivosti, kvality a profesionality. Chceme být důvěryhodným partnerem, který plně uspokojuje potřeby svých zákazníků a pomáhá tak zvyšovat jejich konkurenceschopnost na trhu.

Zanechte nám zprávu

a my se Vám ozveme

  Společnost XERTEC a.s., se sídlem Údolní 212/1, 147 00 Praha 4, IČ: 27399508, DIČ: CZ27399508 zpracovává Vaše shora uvedené identifikační a kontaktní údaje pro účely zpracování Vašeho dotazu. Společnost Vás bude následně kontaktovat za účelem vyřešení dotazu. Vaše osobní údaje budou po vyřešení Vašeho požadavku zničeny nebo anonymizovány.

  Odesláním dotazu potvrzujete, že případné přílohy neobsahují žádná osobní data 3. osob (zejména fotografie), popř. že subjekt údajů k nim udělil souhlas či je zpracováváte oprávněně a zákonně.

  XERTEC a.s.

   IČ: 27399508  |  DIČ: CZ27399508

      Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
      + 420 225 004 111