úvod > novinky > Instalace dokončena – CartonWrap XL v ostrém provozu

Instalace dokončena - CartonWrap XL v ostrém provozu

UPDATE: CartonWrap XL přichází do ČR (9.8.2019)

Instalováno! Pracovní nástroje utichly, všechny komponenty do sebe zapadly a robotická linka CartonWrap XL se rozběhla v ostrém provozu společnosti Euromedia Group, a. s. (dále jen EMG). EMG patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Rovněž je vlastníkem největšího knižního velkoobchodu v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.
Inovativní přístup a investice do moderních technologií jako CartonWrap XL pomáhají EMG posouvat současné limity logistiky, dosahovat vytýčených cílů efektivněji a odpovědněji vůči životnímu prostředí. Systém CartonWrap XL přináší bezkonkurenční rychlost, vysokou flexibilitu, variabilitu, modularitu a 100% integritu.

Nakupujete na luxor.cz či jiných eshopech spadajících do rodiny EMG? Možná už i Vám se tak do rukou dostal dokonalý obal, vytvořený na míru Vaší oblíbené knize, obal, který je šetrný k životnímu prostředí. Žádný výplňový materiál, vyloučená přeprava vzduchu, každý obal je originálem, tak jako Vy.  

V EMG jsou na budoucnost připraveni, co Vy? Tvořte budoucnost, s námi…
Řešení pro velké či rychle rostoucí společnosti z oblasti elektronického obchodu, skladování i průmyslu. 

Chcete vědět víc nebo vidět systém v provozu?