úvod > novinky > 100% kontrola obalů a etiket proti padělání produktů a jejich ověření

100% kontrola obalů a etiket proti padělání produktů a jejich ověření

Pro mnoho bezpečnostních tiskových aplikací jako jsou: kolky, ověřovací štítky a zabezpečené obaly atd., je požadováno, aby všechny variabilní čárové kódy, sériová čísla, identifikační údaje, které jsou tištěny, musí být verifikovány a autentizovány před tím, než vytištěný obal/etiketa opustí tiskárnu.
Naše kontrolním řešení, nesoucí označení SILVIA, které bylo vyvinuto ve spolupráci mezi Lake Image Systems a ScanTrust Vám přináší 100% verifikaci a autentizaci zabezpečených QR kódů ScanTrust, integrovaně přímo ve Vašem tiskovém digitálním systému, bez vlivu na rychlost tisku. Autentizační technologie ScanTrust zahrnuje tisk QR kódu, který obsahuje bezpečnou grafiku, kterou je obtížné kopírovat a tedy padělat. 

MOŽNOSTI VYUŽITÍ:
PŘÍPADOVÁ STUDIE:

„Jako organizace jsme hrdi na to, že dosahujeme nejvyšší úrovně kvality při zachování provozní a technické dokonalosti za všech okolností. Díky kombinaci řešení ScanTrust a Lake Image můžeme nyní plně automatizovat náš pracovní postup podle našich vysokých standardů a mít jistotu, že našemu renomovanému klientovi dodáváme kvalitní a bezchybný produkt. Trh pro vysoce efektivní, sledovatelné a levné řešení pro výrobu bezpečných obalů se rychle rozšiřuje. S tímto řešením jsme nyní v dobré pozici, abychom mohli těžit z tohoto růstu a již nyní dodáváme toto řešení bezpečného balení dvěma dalším klientům…“

Marc Reynders, CEO at Reynders Labeling Printing

Celá případová studie je dostupná zde (AJ)

CHCETE VĚDĚT VÍC?